Parawany – album


Parawany to portret reporterski jednego z najbardziej wyrazistych wakacyjnych zjawisk obecnych na polskim wybrzeżu. Czy konstrukcje z płótna i kijków to wielobarwna konieczność, czy tylko absurdalne przyzwyczajenie? Dla korbusje parawany są masowymi, jednodniowymi zabudowaniami, architekturą wielkiej piaskownicy tworząca łopoczącą na wietrze urbanistykę. Wejdźmy pośród nie i sprawdźmy, jakie emocje wywołują, kiedy zapełniają przestrzeń albumu.


Dostawa na terenie Polski do 3 dni roboczych, zagraniczna zależna od indywidualnych warunków kuriera dla wybranego kraju.

 

WYDANIE 2022
STRONY 122
OKŁADKA Twarda
FORMAT 25 x 25
JĘZYK Polski / Angielski
ISBN 978-83-957520-9-4

199,00

Na stanie

  string(6) "simple"
  

o Autorze

korbusje [wł. jakub jakobiszyn] – rocznik ’90, artysta, fotograf, filmowiec, mieszka na stałe we wrocławiu. jego prace wystawiane były w wielu miejscach na świecie, m.in. w usa, niemczech, uk. pod koniec 2019 roku wydał w amerykańskim wydawnictwie swoją pierwszą fotograficzną książkę zatytułowaną"this". nie lubi wielkich liter, nazbyt długo przesiaduje w kawiarniach, gdzie wypija hektolitry kawy. tworzy teledyski, video-arty oraz sesje fotograficzne.